cz | en

PR | vztahy s médii | komunikace

Správně komunikovat, být vidět v médiích, a vytvářet tak pozitivní vnímání veřejností je jedním z hlavních úkolů media relations neboli vztahů s médii. Znalost českých médií, schopnost navazovat kontakty na všech úrovních a vědět, jak se prolomit s tématem, přináší klientům měřitelné výsledky v podobě bohaté media coverage. Dokážeme připravit a realizovat jak produktovou, tak i korporátní komunikaci. Samozřejmě je možná kombinace obojího. Mnohdy klienti vítají i možnost přímého zastupování, tzn. převzetí role mediálního zástupce. Tento požadavek je častý zvláště v případech krizové komunikace.

Se vzrůstajícím významem sociálních sítí je důležité stále častěji vidět public relations v daleko širším měřítku. Nespokojený zákazník dokáže mnohdy letitou image shodit takřka v okamžiku. Stačí, aby napsal negativní status na svůj facebook profil nebo odeslal nesouhlasný tweet. Pozice tzv. Public Relations advokáta se tak stále více stává realitou. Tak jako se právní kancelář stará o náležitosti obchodních smluv a všechny záležitosti týkající se práva, PR agentura pečuje, aby pověst společnosti byla co nejlepší.

(Nejen) PR servis 24/7

PR_obrazek_tuzka

Jsou situace, kdy je rychlost rozhodující faktor. Speciálně to platí v krizové komunikaci. Kdo komunikuje první, má jasnou převahu a do jisté míry dokáže celou komunikaci směrovat. Proto je velmi nezbytné nepodcenit situace, které mohou vyústit v krizové. Vždy je lepší raději konzultovat a volat specialisty na komunikaci s médii než něco podcenit. A zaváhání v krizové situaci může do značné míry zničit dlouhá léta pečlivě budovanou image firmy. První telefonická konzultace je zdarma.

Obr_krizovy_kontakt_PR_Koutek_Jakub

  • Krizová komunikace 24/7
  • Media relations
Novinky
Šok? Ne. Big Shock!
Šok? Ne. Big Shock!

Energickým PR projektem jsme podpořili nový jogurtový nápoj s kofeinem.

celý text
Sculpture Line: sochy v ulicích i v médiích
Sculpture Line: sochy v ulicích i v médiích

Našeho sochařského festivalu si všímají i přední masmédia. Podívejte se na reportáž ČT Art nebo video z příprav a instalací soch na serveru iDnes.

celý text
H-D Experience Ride
H-D Experience Ride

Vzali jsme novináře a redaktory na pořádnou jízdu. Více než 20 strojů Harley-Davidson úspěšně pokořilo nepřízeň počasí a užilo si cca 250 km "pracovního výletu".

celý text
#smartpoint
Jsme členy CBC.
Logo
© copyright Smart Point 2011